Як робити квіллінг?

Фото - Як робити квіллінг?
Дивіться відео

Як робити квіллінг?

Квіллінг, як техніка, виник багато років тому, але останнім часом він стає все більш і більш популярним. Мистецтво бумагокрученія вперше з'явилося в Європі на рубежі 14-15 століть. Мешканки монастирів виготовляли найкрасивіші медальйони в подібній техніці і продавали їх. Однак папір дуже крихкий матеріал, і на сьогоднішній день не збереглося жодного подібного медальйона. Сьогодні бумагокручение переїхало на Схід і стало популярним в Кореї та Китаї. У Південній Кореї навіть організовано ціле суспільство любителів створювати паперові композиції.

У дев'ятнадцятому столітті квіллінг вважався простим жіночим захопленням, а в двадцятих і зовсім пішов у небуття. Сьогодні, через кілька століть після своєї появи, він набуває все більшу і більшу популярність.

Що таке квіллінг

Простіше кажучи, квіллінг - це звичайне бумагокручение. У цій техніці можна створювати різні візерунки і вироби, які можна робити, як для себе, так і на продаж.

Давайте розглянемо, як робити вироби з квілінгу. Для того, щоб створити гарний візерунок, вам знадобиться кілька смуг кольорового паперу, трохи фантазії і зубочистки. Створити візерунок дуже просто. Почати краще всього з найпростіших виробів.

Квіллінг: падлюка


Найпростіша фігура, яка є основою всього майстерності - це спіраль. Вона може бути або тугий, або вільною. Щоб її зробити, потрібно заздалегідь приготувати смужки, які доведеться скрутити. Після цього смужки туго намотуються на шило або на зубочистку, потім за допомогою клею приклейте вільний кінчик ролу до щільної частини смужки, щоб він не розмотався. Тільки після того, як висохне клей, ви зможете приступити до формування фігури. Якщо стиснути рол з одного боку можна отримати крапельку, а якщо з двох, то щось, схоже на око. Таким чином, якщо включити фантазію з одного скрученого ролу можна отримати абсолютно різні фігури. Тепер розглянемо, як зробити квіллінг з паперу, використовуючи декілька частин, але перш за все, варто звернути увагу на саму папір. Вона повинна бути яскравою і щільною, в іншому випадку, закручені смужки будуть розкручуватися. Для того, щоб рівно відрізати смужки, бажано скористатися ножем для паперу і сталевою лінійкою. Смужки виготовляють не тонше 1 мм і не товще 1,5 сантиметрів. Довжина смужок 25 см.

Намотувати смужки можна як на звичайну зубочистку, так і на шило чи іншої загострений предмет. Іноді для таких цілей використовують навіть щітку для волосся. Клей потрібно підібрати якомога більш якісний, тому що саме завдяки йому і виконується найскладніша робота. Також для роботи не обов'язково, але бажано використовувати пінцет. З його допомогою падлюка буде виглядати більш красиво і акуратно.

Квітка з паперу

Отже, розглянемо квіллінг квіти, як робити їх на практиці. Щоб зробити красиву квітку, необхідно відрізати кілька смужок і накрутити з них роли. Два ролу робимо зеленого кольору і загострюємо їх з одного боку. Таким чином, у нас вийде дві пелюстки. Таким же чином накручуємо жовтий рол і робимо з нього серединку квітки. Його необхідно залишити круглим. Пелюстки робимо зі смуг червоного або малинового відтінку і загострюємо їх з однієї зі сторін. Тепер гострим кінцем клеїмо кожна пелюстка до основи. Найпростіший квітка готовий. Можна зробити оригінальну оплетку зі стрічки або прикрасити його іншим чином. Якщо у вас щось не вийшло, можна знайти в Інтернеті за темою - як зробити квіллінг, відео. Там буде поступово описано кожен крок і буде дано пояснення кожній дії. Квітка може бути чудовою прикрасою для листівки або картини.

Тепер можна розглянути більш складні композиції квіллінг сніжинки, як робити їх і в якій послідовності. Вони стануть чудовою прикрасою вашого будинку напередодні новорічних свят. Спочатку потрібно зробити кілька заготовок. Накручуємо роли на зубочистку, приклеюємо їх і чекаємо кілька хвилин, поки застигне клей. Розміри ролів бажано робити різними, щоб сніжинка була унікальною. Отримані заготовки можна трохи розпустити, щоб колечка були більш просторими. Вони не повинні бути тугими, так як в такому випадку сніжинка НЕ БУДЕ красивою. Тепер приступаємо до виконання різних фігурок в техніці квіллінг. Крім гуртка і крапельки ми можемо отримати квадрат, затиснувши коло з чотирьох сторін, з квадрата зробити ромб. З краплі можна отримати трикутник, зробивши в ній підставу, а якщо у трикутника втиснути всередину підстава, то вийде стріла. Існує ще багато інших форм, але це основні. Тепер приступаємо до заключного етапу - збірці вироби. Необхідно придумати оригінальний візерунок і розставити в певному порядку всі перераховані вище фігури. Число рядів цих фігур може бути різним. Дуже важливо, щоб фігури ідеально підходили один до одного і легко склеювалися.

Таким чином, ми бачимо, що квіллінг - це досить проста технологія створення красивих виробів своїми руками. Ви можете нею скористатися при створенні гарних панно і картин, листівок та інших композицій. Зробити квіллінг зможе кожна дівчина незалежно від того, чи робила вона раніше це чи ні.

Тепер вам відомо, як робити квіллінг своїми руками, і, якщо вам знадобиться створити унікальну композицію, то не сумніваючись, можете приступити до справи.


» » Як робити квіллінг?