Де можна полювати?

Фото - Де можна полювати?

Вибір місця полювання залежить, в першу чергу, від того, на кого планується полювати: на звіра, птицю і т.д. За чимось екзотичним і незвичайним слід їхати, наприклад, до Африки, де популярно сафарі. Якщо ж вам хочеться пополювати в Росії, у статті ми поділимося з вами своїми місцями.

Популярні місця для полювання

За куріпкою, тетеревом, глухарем і рябчиком слід їхати до Псковської область, Карелію, Новгородську та Ленінградську області, де можна полювати протягом усього мисливського сезону. А він тут триває навесні (з кінця квітня до середини травня) та восени (з середини серпня до кінця листопада).

Полювати на бурого ведмедя слід в Сибіру, на Далекому Сході чи Камчатці з кінця серпня по початок листопада, а також у другій половині зими (тут доведеться виганяти ведмедя з барлогів). У Карелії на ведмедя можна полювати і навесні (з кінця квітня до середини травня). Крім цього тут можна пополювати на косулю, вовка, рись і лося.

Найбільш популярними і багатими на трофеї місцями вважаються Урал, Алтай, Астраханська область, Якутія, Сахалін і Камчатка. Тут можна пополювати на різну птицю, зайців, ведмедів і кабанів.

Зараз дуже популярна полювання на лося на території Росії, хоча мисливцеві в цьому випадку доводиться дуже багато ходити, а не сидіти тихо в засідці. У північно-західному регіоні полювання на цих тварин відкрита восени (у вересні) і взимку (з листопада по січень).

Ще більше корисної інформації можна знайти в статті На кого можна полювати.


» » Де можна полювати?