Що люблять ваги?

Фото - Що люблять Ваги?

Терезам прийнято приписувати приємну зовнішність, правильні риси обличчя і милозвучна голос, який вони вкрай рідко підвищують. Це зовсім не означає, що люблять ваги поступатися. Просто вони досить добре вміють переконувати і слухати, але вкрай негативно ставляться до командирським інтонацій.
Спільні риси

Сам знак увазі стан рівноваги. Але це дається досить непросто. Період відносної рівноваги стрімко змінює бурхлива пора сварок і скандалів, що припиняється теж раптово. Найважчим для ваг є саме «процес зважування». Прийняття рішень дається з такими труднощами, що навряд чи можливо буде звинуватити «ваги» в упередженості або необ'єктивності.

Іноді ще їх називають «ледачими вагами»: періоди довгої і самовідданої роботи змінюються аналогічними періодами бездіяльності і ліні. Таке протиріччя виражено не тільки в щоденних діях, а й у рисах характеру. Представники цього знака чудово поєднують в собі люб'язність і неприкрите хамство, бурхливі веселощі й похмуре зневіру, велику силу і не меншу слабкість, працездатність і лінь. Суперечки з приводу і без - теж їхнє улюблене заняття.

Ваги - чоловіки

Чоловік ваги любить жінок нарівні з хорошою їжею і дорогий випивкою. Добитися взаємності власникові щирої посмішки та вродженої чарівності нескладно. Наполегливі залицяння не залишить жіноче серце байдужим. Досягнувши бажаного результату, представник цього знака занурюється в глибокі роздуми над тим, навіщо йому це треба і що з цим потрібно робити. Наочний приклад того, як нерішучість переростає в ненадійність. Одружившись, він стає відмінним сім'янином. Дружина і діти - це те, що люблять чоловіки ваги найбільше.

Ваги - жінки

Жінка ваги теж любить свободу і незалежність. Крім того, вони не байдужі до вишуканому одязі, хорошим духам, дорогих меблів та іншим вартим речам. Для заможних сильним аргументом є ще й бажання ні в чому не поступатися чоловікові. Володіючи чоловічим розумом і бездоганною логікою, жінка ваги в змозі переконати співрозмовників прийняти свою точку зору. У будинку такої господині панує зразковий порядок. Все розставлено по своїх місцях, предмети інтер'єру підібрані зі смаком і чудово гармонують один з одним, стіл укритий білою скатертиною. На столі обов'язково є ваза з трояндами і герберами - улюблені квіти терезів - жінок.


» » Що люблять ваги?