Що таке пристрасть?

Фото - Що таке пристрасть?

Кожен з нас хоч раз випробував сильне емоційне або фізичне збудження. Таке відчуття називається пристрастю. Давайте розглянемо, що таке пристрасть і які існують її види.

Пристрасть - це надзвичайно сильне домінуюче почуття, що супроводжується особливою потягом до об'єкта пристрасті. Об'єктом пристрасті може бути що завгодно: люди, захоплення, предмети, ідеї, думки тощо. За відчуттями пристрасть можна порівняти з мікро цунамі, яке здатне захлеснути з головою і понести розум геть. На хвилі пристрасті людина здатна на неймовірні вчинки, про які раніше навіть не замислювався.

Різновиди пристрасті

  • Пристрасть до захоплення. У цьому випадку на другий план відходять всі інші думки і почуття. Подібна пристрасть мобілізує сили людини і робить його здатним здійснювати вчинки на межі своїх фізичних і розумових можливостей. Наприклад, у творчих людей народжуються шедеври або з'являється безліч нових задумів та ідей.
  • Пристрасть до гострих відчуттів. Це можуть бути люди, що захоплюються екстримом або приймають наркотичні речовини. У другому випадку відбувається зміна чутливості нервової системи, при якому людини вже не цікавлять звичайні задоволення і радості.
  • Пристрасть до роботи. Вона робить з людей з підвищеним почуттям відповідальності і обов'язку справжніх фанатів своєї справи. Як правило, така пристрасть супроводжується не регламентованим переліком обов'язків і ненормованим робочим днем.
  • Сексуальна пристрасть. Вона показує високу ступінь збудження і потягу до певного людині. На жаль, пристрасть часто плутають з любов'ю. Що значить випробувати пристрасть, знають практично всі, але з часом це почуття згасає. Про те, як повернути це почуття через роки спільного життя, можна дізнатися в статті Як повернути пристрасть.

» » Що таке пристрасть?