Що таке логін?

Фото - Що таке логін?

Люди, які тільки починають знайомитися з Інтернетом, практично відразу ж стикаються з таким поняттям, як «реєстрація» або «авторизація». Як правило, питання про реєстрацію користувача виникає в двох випадках:

  • при створенні електронної пошти;
  • для доступу до інформації на певному сайті.

В обох випадках від користувача вимагається створення логіна і пароля. Що таке пароль і логін? Напевно кожен у своєму житті стикався з поняттям пароля, тому в цій статті ми не будемо розглядати його створення. Необхідно лише запам'ятати, що пароль і логін не повинні збігатися один з одним.

Що таке логін і як його створити

Логін (від англ. Log in - «входити в систему») - це поєднання латинських букв і цифр, необхідне для ідентифікації користувача в комп'ютерній системі. Дуже часто логін може збігатися з відображуваним ім'ям користувача на сайті, тому не вживайте безглуздий набір символів при створенні логіна, а придумайте якесь близьке вам слово або ім'я. Іноді в якості логіна може використовуватися адресу електронної пошти, який як правило сайти запитують при реєстрації.

Що писати в логіні

Логін не повинен бути довгим або дуже складним, краще, якщо він буде зручний для читання і складатиметься з 6-10 символів. Регістр як правило не має великого занчения (можна писати як «Anna», так і «AnnA» або «aNNa»). У логіні також можуть бути дефіси та крапки. Якщо є бажання зареєструватися під яким-небудь красивим ім'ям, то краще додавайте до них додаткові символи, так як зазвичай яскраві логіни бувають зайняті (наприклад, замість «Anna» можна написати «2Annа2»).

І наостанок - логін і пароль необхідно завжди пам'ятати (особливо це стосується електронної пошти), а якщо пам'ять погана, то краще їх окремо записати і зберігати подалі від чужих очей.


» » Що таке логін?