Як змінити логін в скайпі?

Фото - Як змінити логін в скайпі?


Skype (Скайп) - це безкоштовна програма для відео- та голосового зв'язку та обміну повідомленнями зі співрозмовником, який може знаходиться, як у сусідній кімнаті, так і на іншому континенті. Крім того, скайп пропонує можливість здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони, але ця послуга є платною.

Якщо ви вирішили зареєструватися в скайпі, вам потрібно придумати собі пароль і логін, під якими ви будете заходити в систему. Крім того, потрібно ввести ім'я користувача, під яким ваші співрозмовники будуть вас бачити.

Логін (від англійського log in - реєструватися, входити в систему) - поєднання латинських букв та / або цифр. Це поєднання є вашим ідентифікатором в програмі або своєрідним пропуском. За допомогою логіна ви можете повторно входити в систему скайп.

Коли ви реєструєтесь в цій програмі, постарайтеся придумати собі актуальний, адекватний і унікальний логін, щоб згодом у вас не виникало питання про те, як змінити логін в скайпі. Тому що відповідь на це питання проста: НІЯК! Логін в скайпі поміняти не можна! Ви можете змінити свою фотографію, адресу електронної пошти, ім'я, під яким ви відображаються в списку контактів у своїх друзів. Для цього вам потрібно зайти в пункт меню «Skype», вибрати там «особисті дані» і «редагувати особисті дані». Але якщо у вас все-таки виникла необхідність змінити саме логін, то виходом з цієї ситуації буде створення нового аккаунта з використанням нового логіна. Потрібно буде заново пройти всю процедуру реєстрації. При цьому зверніть увагу, на те, що всі ваші контакти і листування не збережуться. Видалити свій старий акаунт ви теж не зможете. Ви можете тільки перестати ним користуватися, і через деякий час він перестане виводитися в пошуку.

Таким чином, ми прийшли до висновку, що за відсутності опції зміни логіна, єдиним можливим варіантом відповіді на питання, як змінити логін в скайпі, буде рада - створити новий акаунт.


» » Як змінити логін в скайпі?