Як увійти в cкайп?

Фото - Як увійти в Cкайп?

Cкайп - це зручна безкоштовна програма, яка дозволяє виробляти голосові і відеодзвінки, залишати повідомлення людям, у яких встановлена подібна програма, і є доступ в інтернет. З її допомогою у вас також з'явиться можливість за окрему плату зателефонувати як на стаціонарні, так і на мобільні телефони.

Перед початком роботи треба завантажити і встановити цю програму. Отримати її можна безкоштовно з відповідного сайту (skype.com). Причому ви можете встановити скайп на мобільний телефон, комп'ютер і т.д.

Після установки програми потрібно зареєструватися і створити свій аккаунт. Щоб можна було увійти в скайп з будь-якого пристрою, необхідно придумати ім'я - логін, а також пароль для входу. Пам'ятайте, що, знаючи Ваше ім'я в скайп, з Вами зможуть зв'язатися інші користувачі цієї програми.

Отже, перед Вами вікно запуску програми. Як увійти в скайп? Введіть Ваші дані, які Ви вказали при реєстрації (логін - пароль), і клацніть мишкою на «Вхід». Якщо пароль і Ваше ім'я вказані вірно, то перед Вами з'явитися вікно вітання. Ви можете вибрати також автоматичну авторизацію, щоб не вводити логін-пароль знову і знову, що зручно на домашньому комп'ютері.


» » Як увійти в cкайп?